top of page

Distribuce

Zabýváme se distribucí doplňků pro Hi-Fi a gramofony

Společnost hifion.cz vznikla v únoru 2020 a její cílem je nabídnout nadšencům hudby kvalitní audio sestavy a příslušenství, které zvelebí váš interier

 

Play & Display Flip Frames

Naše jedinečné rámečky Play & Display Flip Frame Vám dávají šanci stylově vystavit vaše oblíbené 12“ gramofonové desky. Díky jedinečnému návrhu rámu můžete desky vyměnit během pár sekund bez nutnosti odstranit rám ze zdi. Vše zvládnete jednou rukou díky jednoduchému ovládání.

Rozumíme, že žádné dvě desky nejsou stejné a právě proto byly rámečky navrženy tak, aby umožnily umístění tenčích i hrubších desek s obaly. To je dosaženo díky přítlačným prstům na zadní straně rámu, které komfortně a bezpečně uloží obal s deskou.

Přední strana má průhledné okno s UV ochranou pro ochranu vašich cenných obalů desek před slunečním zářením a prachem. Rám má ze zadní strany měkké podložky pro utlumení vibrací.

Rámečky Play & Display Flip Frame jsou složené a hezky zabalené, připraveny na okamžitou montáž na zeď za pomocí jediného šroubku. Hmoždinka a šroubek jsou součástí balení.

.

6B7B-7B5D5A5A5A5A5A5A5C6F6D5C-.jpg

Flip Frames (3 ks)

2990 CZK (MOC)

Jedinečné rámečky pro vystavení oblíbených gramofonových desek. Díky UV filtru se nemusíte bát o cenné obaly vašich desek.

6B7B-7B5D5A5A5A5A5A5A5C6F6C60-.jpg

Flip Frame

1190 CZK (MOC)

Jedinečné rámečky pro vystavení oblíbených gramofonových desek. Díky UV filtru se nemusíte bát o cenné obaly vašich desek.

bottom of page