top of page

ZÓNOVÁNÍ

Rozdělení ozvučení do zón patří k základním konceptům moderního ozvučení nemovitostí a obchodních prostorů. 

MODERNÍ DOMOV

Současná doba si vynucuje moderní řešení. Všechno se soustředí právě kolem Vás a pohody, efektivity a minimalismu. S integrovaný audiem můžete poslouchat v různých místnostech rozdílnou nebo identickou hudbu. Jednoduše slučte jednotlivé zóny do skupin.

Photo 22.06.2021 7 46 21.jpg

POHODA V KUCHYNI

Z naši zkušenosti víme, že vaření je mnohem příjemnější když posloucháte hudbu. Nejčastěji se umístí reproduktory do stropu a ozvučí vám celý kuchyňský prostor nenásilně.

V případě potřeby můžete připojit zónu jídelního prostoru a nastavit hlasitost individuálně.

TERASY A ZAHRADY

Není nic lepšího jako si vychutnat západ slunce s pohodovou hudbou u sklenky vína nebo zažít párty s přáteli před domem a na terase. 

Díky ozvučení, které můžete zabudovat do podhledu, umístit na zeď nebo zasadit do zahrady můžete mít radost z hudby téměř kdekoliv kolem domu. 

Mezi zajímavé komponenty systému patří např. zahradní subwoofery, které jsou zapuštěné do země a jsou tak téměř neviditelné. 

MA_CLG-160_In-Ground.jpg
BluOS-zones-view.png
Image by Manuel

NASTAVENÍ

I když se to nezdá tak je ovládání zón opravdu jednoduché. Všechno zvládnete z mobilního telefonu nebo tabletu. Zároveň můžete vytvořit permanentní skupiny pokud zjistíte, že Vám vyhovuje méně zón. 

Po instalaci systému Vám samozřejmě všechno předvedeme a vysvětlíme.

bottom of page